Dit jaar gaan we onze clubshow wederom onder brengen bij de Gelderlandshow in Druten. De show wordt gehouden van 18-20 december 2020. Het inkorven is op 17 december. Op 18 december is de keuring en is de show open vanaf 19.00 -22.00 uur.  Op zaterdag van 10.30-18.00 en zondag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij wensen ieder veel plezier op onze clubshow. Hier alvast de te winnen prijzen beschikbaar gesteld door onze club ( deze prijzen zijn ook te winnen voor niet-leden ).

1 x Ereband voor beste Kopervink

1 x Ereband voor beste Goudvink

1 x Ereband voor beste Kopervink (zeldzame kleurslagen)

1 x Ereband voor beste Goudvink ( zeldzame kleurslagen)

Tevens beeldjes voor beste Vinkduif op één na !

4 x 5,– euro ter vrije beschikking keurmeester

Keurmeester zal zijn Siegfried Felter uit Essen ( D ) aangevuld door Peter Paridaen uit Oostkamp (België )